Versenyeredmények

Diákolimpia Országos Döntője

A Magyar Sportlövők Szövetsége és a Magyar Diáksport Szövetség Székesfehérváron rendezte a Diákolimpia Országos Döntőjét 2019.december 07-én.

A következő erdmények születtek:

  • Hordós Zoltán 11.C | 1. helyezett
  • Godó Brenda | 9.C | 9. helyezett
  • Rideg István 11.A | 14. helyezett

Heves megyei Úszó Diákolimpia B kategória (2020.01.10., Eger):

  • Madarász Máté 11.B | 1. helyezett, 100 m-es fiú mellúszás

Országos Döntőbe jutott.

Living Language Competition 2019 - Óraszám 3+

# Név Iskola Max. 59/
1. Farkas Alma Kossuth, Hatvan 58
2. Tóth Ádám Kossuth, Hatvan 57
3. Silimon-Várday Dóra Kossuth, Hatvan 56
4. Maróti Dániel Szent István, Hatvan 55
5. Juhász Nóra Kossuth, Hatvan 55
6. Jakus Beatrix Felícia Otto 54
7. Kovács Dominik Kossuth, Hatvan 46
8. Güray Bence Kossuth, Hatvan 44
9. Dezsi Ákos Szent István, Hatvan 39
10. Nagy Luca Jázmin Kossuth, Hatvan 38
11. Hronyecz Kristóf Szent István, Hatvan 36
12. Szalóki Vivien Veronika Szent István, Hatvan 36
13. Székely Zsófia Kossuth, Hatvan 34
14. Mátyássi Luca Kossuth, Hatvan 17

Living Language Competition 2019 - Óraszám 3

# Név Iskola Max. 56/
1. Karácsony Gábor Kodály, Hatvan 55
2. Gáspár Dániel Herédi Ált. Isk. 53
3. Jabur Emil Herédi Ált. Isk. 52
4. Garda Roland Szent István, Hatvan 52
5. Hídi Szilveszter Gergely G.,Aszód 48
6. Rácz Máté Kodály, Hatvan 47
7. Gorda Dániel Kodály, Hatvan 47
8. Fehér Mátyás Kodály, Hatvan 46
9. Lévai Julianna Málna Turai Hevesy Gy. 44
10. Barna Kata Turai Hevesy Gy. 42
11. Jenei Ágnes Turai Hevesy Gy. 41
12. Pekk Barnabás Atkári Petőfi S. 38
13. Varga Norton Herédi Ált. Isk. 37
14. Meleg Milán Turai Hevesy Gy. 37
15. Bozlék Rita Turai Hevesy Gy. 34
16. Zsíros Titanilla Herédi Ált. Isk. 32
17. Móczó Marcell Gergely G.,Aszód 32
18. Tóth-Máté Bernadett Turai Hevesy Gy. 30
19. Samu Luca Herédi Ált. Isk. 27
20. Tolnai Gergő Szent István, Hatvan 22
21. Pintér Anna Kodály, Hatvan 22

"Mit ránk hagytak a századok…" - Magyarország története 1914-20 között

Általános iskolások számára hirdetett történelem verseny
I. forduló eredménye

I. helyezett

    Iskola:

  • Herédi Általános Iskola
    3011 Heréd, Iskola u. 4.
  • Csapat:

  • Egyed Hanna
  • Samu Luca
  • Zsiros Titanilla
  • Felkészítő: Nagyné Vankó Mária

II. helyezett

    Iskola:

  • Herédi Általános Iskola
    3011 Heréd, Iskola u. 4.
  • Csapat:

  • Halászi Antónia Barbara
  • Keszthelyi Dorka
  • Varga Norton
  • Felkészítő: Nagyné Vankó Mária

III. helyezett

    Iskola:

  • Turai Hevesy György Általános Iskola
    2194 Tura, Hevesy György út 1.
  • Csapat:

  • Kurucz Dorka
  • Kollár Ádám
  • Tóth-Máté Bernadett
  • Felkészítő: Sándor-Kis Anita

IV. helyezett

    Iskola:

  • Galgahévízi II. Rákóczi Ferenc Általános Iskola
    2193 Galgahéviz, Széchenyi u. 1.
  • Csapat:

  • Lajkó Anna
  • Stefán Boldizsár
  • Nagy Zsombor
  • Felkészítő: Sándor Attila

V. helyezett

    Iskola:

  • Hatvani Kossuth Lajos Általános Iskola
    3000 Hatvan, Kossuth tér 1.
  • Csapat:

  • Sőregi Kinga
  • Güray Bence Nádír
  • Nagy Laura Jázmin
  • Felkészítő: Valcsák Lászlóné

VI. helyezett

    Iskola:

  • Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola
    3213 Atkár, Fő út 36.
  • Csapat:

  • Joó Sándor
  • Soltész Dávid
  • Pekk Barnabás
  • Felkészítő: Pádár Miklósné

VII. helyezett

    Iskola:

  • Atkári Petőfi Sándor Általános Iskola
    3213 Atkár, Fő út 36.
  • Csapat:

  • Molnár Rita
  • Nagy Gergő
  • Jancsovics Boglárka
  • Felkészítő: Pádár Miklósné

VIII. helyezett

    Iskola:

  • Hévízgyörki Petőfi Sándor Általános Iskola
    2192 Hévízgyörk, Ady E. u. 143.
  • Csapat:

  • Magyari Marcell
  • Láng Viktória
  • Köles Bence
  • Felkészítő: Gál-Gyetván Márta


Matematika versenyek eredményei a 2018/19 tanévben

Dürer matematika verseny regionális forduló 3. helyezett csapat tagjai:

  • Gazda Izabella 9.A
  • Hüttner Dávid 9.A
  • Szikora Dzsenifer 10.B

Dürer matematika verseny országos döntő 7. helyezett csapat tagjai:

  • Pók Lilla 10.B
  • Kovács Balázs Csaba 9.A
  • Szepesi Balázs 9.A

Felkészítő tanáruk: Nagyné Koncz Terézia

Curie Matematika verseny területi döntőbe jutott Kurcsik Samu 9. A, és az országos döntőn Hüttner Dávid 9.A tanuló VII. helyezést, és Szepesi Balázs 9.A tanuló VIII., helyezést értek el.

Zrínyi Matematika verseny megyei fordulóján:

  • Tóth János 9.A | 2. helyezett
  • Kovács Balázs Csaba 9.A |3. helyezett
  • Szepesi Balázs 9.A | 9. helyezett
  • Szikora Dzsenifer 10.B | 9. helyezett
  • Szűcs Petra 10.B | 19. helyezett

Csapatban a 9. fiúk megyei 1. helyezést értek el.

Felkészítő tanáruk: Nagyné Koncz Terézia

Pangea-Orchidea Matematika verseny országos döntőbe jutott Kovács Balázs Csaba 9. A tanuló, ahol 2. helyezést ért el.

Arany Dániel Matematika verseny II. fordulóba jutottak:

  • Gazda Izabella 9.A
  • Tóth János 9.A
  • Horváth Ádám András 9.A
  • Kovács Balázs Csaba 9.A
  • Szepesi Balázs 9.A

Arany Dániel Matematika verseny országos döntőjébe jutott Kovács Balázs Csaba 9. A tanuló, ahol pontszám szerint 7. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Nagyné Koncz Terézia

Matematika OKTV-n Kerek Napsugár és Szász Bence 12. A tanulók tovább küldhető dolgozatot írtak.
Samsung matematika versenyen Johancsik Dóra 12. A tanuló a döntőbe jutott, ahol 7. helyezést ért el.

Felkészítő tanáruk: Nagyné Koncz Terézia

Kenguru matematika verseny megyei eredmények:

    9. évfolyamon:

  • Kovács Balázs Csaba 9.A | 4. helyezett
  • Horváth Ádám András 9.A | 10. helyezett
  • Tóth János 9.A | 12. helyezett

A megyei Palotás József matematika versenyen:

    9. évfolyamon:

  • Kovács Balázs Csaba | 1. helyezett
  • Gazda Izabella | 5. helyezett
  • Tovai Balázs | 11. helyezett
  • 12. évfolyamon:

  • Szászi Bence | 5. helyezett

Felkészítő tanáruk: Nagyné Koncz Terézia

Medve matematika csapat verseny:

Nagymedve kategóriában

  • 10. helyezést értek el Pók Lilla 10.B, Gonda Regő János 9.A, és Kovács Balázs Csaba 9.A csapatban Arany fokozatot értek el.
  • 11. helyezést értek el: Tóth Tekla, Szikora Dzsenifer, Szűcs Petra 10.B tanulók (Ezüst fokozatot)
  • 14. helyezést értek el: Szabó Krisztofer 9.A, Szabó Márk 9.D, és Marozs Tamás 9.D (Ezüst fokozat)
  • 17. helyezést értek el: Kassa Zsuzsanna, Pálfi Szonja, Kurcsik Samu 9.A tanulók (Ezüst fokozat)
  • 19. helyezést értek el: Tóth János, Pataki Ádám, és Kernya Károly 9.A tanulók (Ezüst fokozat)
  • 20. helyezést értek el: Doszpoth Viktória, Beer Noémi és Varga Tamás 9.A (Ezüst fokozat)
  • 24. helyezést értek el: Tovai Eszter, Visnyovszky Lilla, és Kiss Fanni 9.A (Ezüst fokozat)

Jegesmedve kategóriában

  • 9.helyezést értek el: Sors Bence 12.a, Szücs Levente, és Katona Viktor ( Ezüst fokozat)
Vissza